OFK Napredak 1929 upisao drugu pobedu u 17. kolu Zone Centar

Fudbalski klub OFK Napredak 1929 ostvario je važnu pobedu nad ekipom OFK Niš rezultatom 2:0 na domaćem terenu u Aleksincu. Golove za OFK Napredak postigli su Nenad Milunović u 32. minutu iz penala i Slavko Đorđević u 68. minutu, postavivši konačan rezultat utakmice.

OFK Napredak, foto: FSRIS

Međutim, utakmica nije prošla bez incidenata, jer je igrač Napretka, Amir Zeka, dobio crveni karton. Podeljeno je i šest žutih kartona tokom meča.

Nakon ovog poraza, OFK Niš zadržava svoju poziciju na 10. mestu u Zoni Centar, dok se OFK Napredak 1929 nalazi na pretposlednjem, 15. mestu tabele sa svega 7 bodova.

Ova pobeda donosi Napretku dragocena tri boda u borbi za opstanak, dok će ekipa OFK Niš morati da se potrudi da popravi svoj plasman u narednim mečevima.